Bednarek Media na Facebooku Napisz do nas

Fotografia Słupsk, reklamowa, wydawnicza, 3d, wirtualne spacery

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie fotografii reklamowej i wydawniczej , od momentu zrobienia zdjęcia, aż po jego wdrożenie do projektu. Wykonujemy wszelkie czynności niezbędne do uzyskania odpowiedniego efektu wizualnego (digitalizacja, retusz, reprodukcje, fotomontaże itp.)

Wykonujemy fotografię niekonwencjonalną:  panoramiczną i 3d (obrotową)

Fotografia reklamowa i wydawnicza

Jednym z najważniejszych elementów tworzenia spójnego systemu identyfikacji wizualnej jest profesjonalna fotografia. By móc skutecznie realizować  stawiane cele należy zadbać o odpowiednią oprawę graficzną i fotograficzną.

Oprócz wykonywanych przez nas zdjęć i ich cyfrowej obróbki dodatkowo oferujemy doradztwo w dziedzinie zkupu zdjęć stockowych.


Nasza oferta usług fotograficznych to:

 • fotografia reklamowa,
 • fotografia wnętrz i architektury
 • fotografia produktów
 • fotografia Panoramiczna 360o
 • fotografia 3d
 • doradztwo przy zakupie zdjęć stockowych
   

Wykonujemy:

 • sesje fotograficzne,
 • obróbkę cyfrową zdjęć (kolorystyczną, retusz, kadrowanie, efekty spezjalne, itp.)
 • digitalizację starych fotografi (reprodukcja, czyszczenie obróbka kolorystyczna, itp)

Zdjęcia Panoramiczne 3D - 360°

Wirtualna panorama to zdjęcie, na którym widać całe otoczenie fotografowanego pomieszczenia. Oglądający panoramy 3D ma możliwość rozglądania się we wszystkich kierunkach.

Jest to znakomita forma promocji, głównie dla hoteli, pensjonatów, reatauracji, sprzedawców czy też  miast, gmin, muzeów, rezerwatów przyrody itd. itp. Możliwość odbycia wirtualnego spaceru na stronie www jest znakomitą formą prezentacji i ułatwia potencjalnym klientom podjęcie pożądanych decyzji.

Nasze fotografie panoramiczne są wykonywane z użyciem najnowszych dostępnych technologii. Mimo zdjęć dobrej jakości szybko się ładują. Każda posiada niepowtarzalny system nawigacji dostosowany do strony.
Oprócz prezentacji na stronie www tworzymy na życzenie klienta płyty CD.

Gwarantujemy atrakcyjne zniżki i terminowość realizacji.

szczegóły


Fotografia 3d (obrotowa)

Fotografia obrotowa 3D - to innowacyjny sposób na przedstawienie produktu, umożliwiający dokładne przyjrzenie się mu z każdej strony. Możliwość interakcji pozwala obracać przedmiot w wybranym kierunku, zatrzymać animację, a także przybliżyć lub oddalić widok.

Zdjęcia obrotowe 3D zwiększają ilość sprzedawanych przedmiotów. Klient ma możliwość zapoznania się z kupowanym towarem tak, jakby go widział na żywo w sklepie.

Aby móc oglądać przedmiot obracający się wokół własnej osi, nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie. Dostarczamy gotowe pliki w formie flash lub gif bezpośrednio do umieszczenia na stronie internetowej lub aukcji Allegro.


Skontaktuj się z nami

Bednarek Media
Studio Grafiki Reklamowej
ul. Sosnowa 24,
76-200 Słupsk

tel:  +48 600 358 651
mail:  lp/aidem-kerandeb//oruib


up

Bednarek Media © 2012 - 2024